aleviolsun.com şikayet

0 oy
12 Kasım 2014 Serbest bölge kategorisinde Alevi_Kaptan (30,930 puan) sordu
Merhaba arkadaşlar. Aleviolsun.com Hakkındaki Tüketici Şikayetleri - Şikayetvar aleviolsun.com sitesi hakkında kullanıcı şikayetlerinizi lütfen [email]aleviolsun@gmail.com[/email] adresine yazınız. Şikayet etmek istediğiniz üye varsa veya site hakkında genel şikayetlerinizi verdiğimiz email adresinden şikayetlerinizi belirtebilir veya bu konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Aşağıdaki sikayetvar.com da yazılan şikayetlerin hepsi üyelerin sitemizdeki iletişim kısmından bizlerle iletişime geçmeden açtıkları şikayet konularıdır. aleviolsun.com sitesine ait bazı asılsız şikayetleri bu başlık altında toparlamak istiyorum. bir şikayet sitesinde açılan asılsız şikayetlerden bir kaçı ve cevaplarını site yöneticisi olarak burdan paylaşıyorum. Şikayet 1 şikayeti yazan Emre Ozturk adında bir şahıs. Şikayetinde şunları dile getirmiş.
Şikayetinde şunları dile getirmiş. Aleviolsun.com adlı site e-posta aboneliğimden çıktığım halde halen bana e-posta göndermektedir ve artık spam gibi mail göndermekteler. Üyeliğimi sonlandırdığım ve e-posta aboneliğimi sildirdiğim halde beni rahatsız eden bu siteden şikayetçiyim.
Cevap: Sitemiz üyelerine bilgilendirme amaçlı e-mail gönderir ve istemeyen kullanıcılar bunu kapayabilir, Kapamak için yapılması gerekenler ise email adresinize gelen e-mailin en altında Email Listemizden çıkmak ve bir daha email almak istemiyorsanız tıklayınız yazmaktadır. ve bunu uygulayan hiçkimseye e-mail gitmez. şikayet konusunu açan arkadaş ispat edememiştir. ******************************** Şikayet 2 şikayeti yazan Hüseyin A adında bir şahıs. Şikayetinde şunları dile getirmiş.
Aleviolsun arkadaşlık sitesine Gold üyelik için A** rumuzumla İş Bankası ATM'den paramı yatırdığım halde üyeliğimi açmadılar. 3 aylık #üyelik ücreti yatırdım. H**@hotmail.com telefon 05363**. H** A**.
Cevap: Merhaba Hüseyin bey. Havale hesaplarına yatırdığınız ücret için mutlaka [email]aleviolsun@gmail.com[/email] bildirim yapmanız gerekiyor. Havale hesapları kısmında bu husuz açıkça belirtilmiştir. Saygılar. Şikayet 3 şikayeti yazan Serdar A adında bir şahıs. Şikayetinde şunları dile getirmiş.
Aleviolsun.com Üyeliğimin İptal Edilmesini İstiyorum Aleviolsun.com'e üye oldum ama içeriği hoşuma gitmedi, Gold üyeyim ama hesabımı tamamen silemiyorum, mesaj yoluyla ulaşmaya çalışıyorum, mesaj gidiyor fakat geri dönüş sağlanmıyor.
Cevap: Üye girişinizi gerçekleştirdikten sonra, Üst bölümünden Profilim> üyelik iptali linkine Tıklayarak iptal edebilirsiniz.Bu İşlemin Geri Dönüşü Yoktur. Şikayet 4 şikayeti yazan Okan E adında bir şahıs. Şikayetinde şunları dile getirmiş.
Aleviolsun.com Şifre Sorunu. Üyelik ödemesini kredi kartımdan yaptım kullanıcı adımı şifremi giriyorum yanlış diyor. Şifremi unuttum menüsünden epostamı doğru giriyorum, şifreniz epostanıza gönderildi diyor gelmiyor şifre filan. Üyelik iptali de yapamıyorum üyelik iptali için iptal yazarak 7999'a gönderin diyor gönderiyorum. Vodafone hattı ile ilgili bana SMS cevabı geliyor.
Cevap: Merhaba sitemizdede belirttik sanırım okumadınız. Sitemiz 9 kasım gecesi sunucukaynaklı sorun oluştu ve 1 ay önceki yedeği yükleme zorunda kaldık. eğer gold üyeliğiniz varsa tekrar üye olup [email]aleviolsun@gmail.com[/email] mail atınız gold üyeliğinizi tekrar verelim. lütfen sitemizdeki uyarıyı okuyup buraya şikayet konusu açsaydınız.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Hoş geldiniz, Alevilik hakkında merak ettiğiniz herşeyi sorabilir veya sorulan bir soruyu cevaplayabilirsiniz.
...